Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Пазарджик, Изток
'Пловдивска'
70 000 €
136 908.10 лв.

(824 €, 1 611.60 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 9:15 на 28 април, 2026 год.
Обявата е посетена 154 пъти.
Площ:
85 m2
Етаж:
5-ти от 8
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

Имоти-БГ-Пазарджик предлага просторен,тристаен с реална жилищна площ от 82кв.м апартамент и 3,7квм избено помещение в саниран жилищен блок на светофарите на 'Пловдивска' за Окръжна болница Две спални, хол, кухня, баня и тоалетна отделно.ПВЦ дограма, теракота и паркет на пода.Работещ асансьор.Две тераси.Агенцията консултира, съдейства при кредитиране и изготвяне на пазарни оценки безплатно.
Особености
Панел
Асансьор
С паркинг
Обзаведен
За контакт:
0877909056

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
АГЕНЦИЯ ИМОТИ-БГ-ПАЗАРДЖИК
0877909056
АГЕНЦИЯ ИМОТИ-БГ-ПАЗАРДЖИК logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2006 г.
etimotibg.imot.bg
Адрес:
област Пазарджик, гр. Пазарджик, ул.Патриарх Евтимий 1, ет.1-срещу Общината
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Пазарджик, Изток
'Пловдивска'
Обява: 1c177735692986171

70 000 €
136 908.10 лв.
История на цената
(824 €, 1 611.60 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пазарджик, Изток, 'Пловдивска'

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност